Bus Route 229 - 229 ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΣΤΑΘΜΟΣ ΔΑΦΝΗΣ) - Πειραιάς - ΟΑΣΑ
Bus Stops
- 1 -
- 2 - ΤΕΡΜΑ
- 3 -
- 4 - ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
- 5 -
- 6 - ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
- 7 -
- 8 - ΑΚΡΟΠΟΛΕΩΣ
- 9 -
- 10 - ΑΙΝΟΥ
- 11 -
- 12 - ΝΕΚΡΟΤΑΦΕΙΟ
- 13 -
- 14 - ΠΗΛΕΩΣ
- 15 -
- 16 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ
- 17 -
- 18 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 19 -
- 20 - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ
- 21 -
- 22 - ΓΕΦΥΡΑ
- 23 -
- 24 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
- 25 -
- 26 - 8η ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
- 27 -
- 28 - 7η ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
- 29 -
- 30 - 6η ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
- 31 -
- 32 - 5η ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
- 33 -
- 34 - 4η ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
- 35 -
- 36 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΦΙΛΙΚΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ
- 37 -
- 38 - 2η ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
- 39 -
- 40 - ΓΕΦΥΡΑ
- 41 - ΝΑΪΑΔΩΝ
- 42 - ΑΧΙΛΛΕΩΣ
- 43 - ΚΑΛΥΨΟΥΣ
- 44 - ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ
- 45 - ΗΧΟΥΣ
- 46 - ΙΑΣΟΝΟΣ
- 47 - ΠΕΝΤΕΛΗΣ
- 48 - 3η ΚΑΤΣΩΝΗ
- 49 - 2η ΚΑΤΣΩΝΗ
- 50 - 1η ΚΑΤΣΩΝΗ
- 51 - ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ
- 52 - ΜΑΡΚΟΜΙΧΕΛΑΚΕΙΟ
- 53 - ΓΥΜΝΑΣΙΟ
- 54 - ΣΚΑΙ
- 55 - ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ
- 56 - ΗΣΑΠ Ν. ΦΑΛΗΡΟΥ
- 57 - ΔΕΚΑΕΠΤΑ
- 58 - ΕΣΤΙΑ ΝΑΥΤΙΚΩΝ
- 59 - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
- 60 - ΔΗΜΟΤΙΚΟ
- 61 - ΠΛ. ΚΟΡΑΗ
- 62 - 2ας ΜΕΡΑΡΧΙΑΣ
- 63 -
- 64 - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
- 65 - ΤΕΛΩΝΕΙΟ
- 66 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ