Bus Route 421 - 421: ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ → ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΟΑΣΑ
Bus Stops
- 1 - ΣΙΔΕΡΑ
- 2 - ΓΕΦΥΡΑΚΙ
- 3 - ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
- 4 - ΝΤΑΛΙΑ
- 5 - ΓΕΦΥΡΑ
- 6 - ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ
- 7 - ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ
- 8 - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
- 9 - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
- 10 - ΠΛ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
- 11 - ΚΟΛΩΝΕΣ
- 12 - ΓΕΦΥΡΑ
- 13 - ΑΚΡΙΤΑ
- 14 - ΑΓΟΡΑ
- 15 - ΚΙΛΚΙΣ
- 16 - ΣΙΔΕΡΑ
- 17 - ΒΕΝΖΙΝΑ
- 18 - ΠΛ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
- 19 - ΟΜΗΡΟΥ
- 20 - ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗ
- 21 - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ
- 22 - ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ
- 23 - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
- 24 - ΚΟΛΛΕΓΙΟ
- 25 - ΣΤ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- 26 - ΓΑΡΥΤΤΟΥ
- 27 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- 28 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- 29 - ΙΚΑ
- 30 - ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ
- 31 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
- 32 - ΣΙΔΕΡΑ
- 33 - ΓΕΦΥΡΑΚΙ
- 34 - ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
- 35 - ΝΤΑΛΙΑ
- 36 - ΓΕΦΥΡΑ
- 37 - ΧΑΛΚΗΔΟΝΟΣ
- 38 - ΣΥΝΤΡΙΒΑΝΙ
- 39 - ΗΡΩΔΕΙΟ
- 40 - ΚΑΝΑΚΗ
- 41 - ΠΛ. ΠΑΤΡΙΑΡΧΟΥ
- 42 - ΓΗΠΕΔΟ ΑΕΚ
- 43 -
- 44 - ΣΧΟΛΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
- 45 - ΣΤΡΟΦΗ
- 46 - ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ
- 47 - ΙΚΑ
- 48 - ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΓΙΑ ΟΛΓΑ
- 49 - ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
- 50 - ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
- 51 - ΠΛ. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣ
- 52 - ΚΟΛΩΝΕΣ
- 53 - ΓΕΦΥΡΑ
- 54 - ΑΚΡΙΤΑ
- 55 - ΑΓΟΡΑ
- 56 - ΚΙΛΚΙΣ
- 57 - ΠΛ. ΚΟΡΥΖΗ
- 58 - ΣΙΔΕΡΑ
- 59 - ΒΕΝΖΙΝΑ
- 60 - ΠΛ. ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
- 61 - ΟΜΗΡΟΥ
- 62 - ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΗ
- 63 - ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ
- 64 - ΥΨΗΛΑΝΤΟΥ
- 65 - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
- 66 - ΚΟΛΛΕΓΙΟ
- 67 - ΣΤ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- 68 - ΓΑΡΥΤΤΟΥ
- 69 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
- 70 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ