Bus Route 878 - 878: ΕΛΕΥΣΙΝΑ → ΑΧΑΡΝΑΙ -
Bus Stops
- 1 - ΤΕΡΜΑ
- 2 - ΠΑΡΑΛΙΑ
- 3 - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΣ
- 4 - ΠΛ.ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
- 5 - ΡΕΞ
- 6 - ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟΥ
- 7 - ΛΕΥΚΕΣ
- 8 - ΧΑΛΥΒΟΥΡΓΙΚΗ
- 9 - ΠΕΤΡΟΛΙΝΑ
- 10 - ΦΟΙΝΙΞ
- 11 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
- 12 - ΔΙΑΣΤ.ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ
- 13 - ΔΙΑΣΤΑΥΡΩΣΗ
- 14 - ΚΕΡΑΙΑ ΟΤΕ
- 15 - ΝΙΚΗΤΑΡΑ
- 16 - ΣΙΔΕΡΑ
- 17 - ΟΤΕ
- 18 - ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ
- 19 - ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ
- 20 - ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
- 21 - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
- 22 - 2η ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
- 23 - 3η ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ
- 24 - 9η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 25 - 8η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 26 - 7η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 27 - 6η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 28 - 5η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 29 - 4η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 30 - 3η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 31 - 2η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 32 - 1η ΛΕΩΦΟΡΟ ΕΙΡΗΝΗΣ
- 33 - 1η ΗΡΑΚΛΗΣ
- 34 - ΣΙΔΕΡΑ
- 35 - ΠΟΤΣΙΚΑ
- 36 - ΜΑΚ
- 37 - 4η MAK
- 38 - 3η ΜΑΚ
- 39 - 2η ΜΑΚ
- 40 - 1η ΜΑΚ
- 41 - 5η ΖΩΦΡΙΑΣ
- 42 - 4η ΖΩΦΡΙΑΣ
- 43 - 3η ΖΩΦΡΙΑΣ
- 44 - 2η ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 45 - ΑΥΛΩΝΙΤΗ
- 46 - 1η ΛΙΜΝΗΣ
- 47 - 2η ΛΙΜΝΗΣ
- 48 - 3η ΛΙΜΝΗΣ
- 49 - ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΕΣ
- 50 - ΦΥΤΑ
- 51 - ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ
- 52 - ΠΑΛΑΙΟ ΚΟΙΜΗΤΗΡΙΟ
- 53 - ΚΑΡΑΒΟΣ
- 54 - ΛΙΟΣΙΩΝ
- 55 - ΑΧΑΡΝΑΙ