Bus Route 892 - 892: ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ → ΧΑΪΔΑΡΙ → ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ → ΙΛΙΟΝ - ΟΑΣΑ
Bus Stops
- 1 - 5η ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
- 2 - 6η ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
- 3 - 7η ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
- 4 - ΙΚΑ
- 5 -
- 6 - ΚΟΛΩΝΕΣ
- 7 - ΣΤΡΟΦΗ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
- 8 - ΚΟΛΟΚΟΤΡΏΝΗ
- 9 - ΑΤΤΙΚ
- 10 - ΑΚΡΙΤΑ
- 11 - ΔΑΒΑΚΗ
- 12 - ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ
- 13 - ΑΓΙΑΣ ΛΑΥΡΑΣ
- 14 - ΜΑΡΑΘΏΝΟΣ
- 15 - ΚΑΡΥΣΤΟΥ
- 16 - ΚΑΤΣΑΝΤΏΝΗ
- 17 - ΑΦΕΤΗΡΙΑ
- 18 - 8η ΣΤΑΣΗ
- 19 - 7η ΣΤΑΣΗ
- 20 - ΦΟΥΡΝΟΣ
- 21 - ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
- 22 - ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
- 23 - ΖΑΛΟΚΏΣΤΑ
- 24 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ
- 25 - ΣΧΟΛΕΙΟ
- 26 - ΔΑΣΑΚΙ
- 27 - ΣΥΡΟΥ
- 28 - ΣΧΟΛΕΙΑ ΙΛΙΟΥ
- 29 - ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ
- 30 - ΓΕΦΥΡΑΚΙ
- 31 - ΕΜΠ.ΚΕΝΤΡΟ
- 32 - ΓΕΦΥΡΑΚΙ
- 33 - ΠΙΠΕΡΙΑ
- 34 - ΠΙΠΕΡΙΑ
- 35 - ΟΑΣΗ
- 36 -
- 37 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
- 38 - ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
- 39 - ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
- 40 - ΔΕΗ
- 41 - ΔΕΗ
- 42 - ΓΕΦΥΡΑΚΙ
- 43 - ΠΑΙΔΙΚΗ ΧΑΡΑ
- 44 - ΠΛΕΚΤΗΡΙΟ
- 45 - ΣΟΛΩΜΟΥ
- 46 - ΠΛΑΤΕΙΑ ΜΠΟΥΡΝΑΖΙΟΥ
- 47 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 48 - ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ
- 49 - ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ
- 50 - ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΟ
- 51 - ΘΗΒΏΝ
- 52 - ΘΗΒΏΝ
- 53 - ΜΕΤΡΟ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
- 54 - 8η ΣΤΑΣΗ
- 55 - 7η ΣΤΑΣΗ
- 56 - ΦΟΥΡΝΟΣ
- 57 - ΕΚΘΕΣΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
- 58 - ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
- 59 - ΠΕΛΟΠΙΔΑ
- 60 - ΦΑΒΙΕΡΟΥ
- 61 - ΙΚΑΡΩΝ
- 62 - ΠΑΛΑΤΑΚΙ
- 63 - ΕΜΠΟΡΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
- 64 - ΚΕΔΒ
- 65 - ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
- 66 - ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ
- 67 - ΠΥΛΗ ΚΕΔΒ
- 68 - ΠΥΛΗ ΚΕΔΒ
- 69 - ΚΕΔ
- 70 - ΑΚΡΙΤΑ
- 71 - ΚΑΠΗ
- 72 - ΑΤΤΙΚ
- 73 - ΧΙΟΥ
- 74 - ΣΤΡΟΦΗ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ
- 75 - ΤΕΡΜΑ